این مطلب ۱۹۷۰ بار خوانده شده
در راستای برگزاری کنگره ملی ۱۰ هزار شهید عشایر کشور

برگزاری سومین جلسه ستاد برگزاری یادواره شهدای عشایر استان چهارمحال و بختیاری

سومین جلسه ستاد برگزاری یادواره شهدای عشایر استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ناحیه عشایری استان چهارمحال و بختیاری سومین جلسه ستاد برگزاری یادواره شهدای عشایر استان با حضور سرهنگ آذر معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) و مسئول کمیته ها و کارکنان ناحیه عشایری و مسئولین استانی برگزار شد.

سرهنگ آذر معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) استان برگزاری یادواره شهدا را گامی کوچک در راستای ترویج فرهنگ ایثارگری و مردانگی شهدا دانست.

وی تاکید کرد: انجام فعالیتهای خدمت رسانی و محرومیت زدایی در مناطق عشایری بهترین گام در راستای بزرگ داشت نام و یاد شهداست.

سرهنگ ایزدی فرمانده ناحیه عشایری استان چهارمحال و بختیاری در این جلسه گفت: برگزاری یادواره استانی پیش زمینه ای برای استقبال از کنگره ملی ده هزار شهید عشایر کشور است.

وی با اشاره به شعار کنگره ده هزار شهید ده هزار خدمت گفت: در زمینه رویکرد فرهنگی یادواره اقدامات خوبی با همکاری مسئولان استانی و سپاه استان نظیر برگزاری تبیین گفتمان ولایت به عنوان گفتمان برتر، برگزاری جشنواره های فرهنگی و ورزشی، برداشتن رسومات غلط، احیاء شجره طیبه صالحین، اعزام بیش از ۴۰ مبلغ و روحانی در مناطق عشایری از جمله این برنامه هاست.

وی با اشاره به رویکرد محرومیت زدایی و خدمت رسانی، شناسایی بیماران صعب العلاج و سرکشی و دلجویی از آنان، توزیع بسته های معیشتی و حمایتی بین محرومین، مشاوره های پزشکی و درمانی را از جمله برنامه ها برای عمل به این رویکرد در مناطق عشایری عنوان کرد.

سرهنگ ایزدی افزود: در راستای رویکرد تقویت وحدت اقوام و مذاهب، نشست های اخوت و همدلی بین سران قبایل و طوایف، معتمدین و متنفذین محلی در مناطق مختلف عشایری برگزار شد.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات