این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج عشایری سپاه عاشورا استان آذربایجانشرقی بمناسبت روز قدس

سازمان بسیج عشایری استان آذربایجانشرقی با انتشار بیانیه ای از مردم بخصوص جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

سازمان بسیج عشایری استان آذربایجانشرقی با انتشار بیانیه ای از مردم بخصوص  جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

در این بیانیه آمده است:

روز جهانی قدس ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی و عرصه ای برای اتحاد و یکپارچگی قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار و صهیونیسم جهانی است.

روز قدس، روز رژه و ابهت سپاهیان اسلام در برابر چشمان حیرت زده‌ی مستکبرین و خونخواران جهان، و روز برائت و اعلام نفرت عمومی ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از رژیم اشغالگر قدس و حامی آن، شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار است.

روز قدس روز بیداری، روز حماسه و روز پشتیبانی از مردمی ستمدیده و مظلوم است که بیش از نیم قرن درمصاف با دژخیمان پلید صهیونیستی، همچنان استوار باقی مانده اند. اکنون در برهه ای از تاریخ که جهان سرشار از موج بیداری اسلامی، خیزش های ضد سرمایه داری و افول هژمونی جبهه استکبار و نظام سلطه بر منطقه راهبردی خاورمیانه و شکل گیری جبهه مقتدر مقاومت اسلامی و ضد صهیونیستی است و نسیم عدالت، مهرورزی و حقانیت دین مبین اسلام همه سرزمین های اسلامی را درنوردیده است و امروز نه تنها فلسطین که جهان اسلام از مصر، تونس، لیبی، بحرین، اردن و… برای یافتن هویت حقیقی و رهانیدن خویش از زیر سلطه سفاکانه رژیم های پوشالی و وابسته به غرب در تکاپو است و در این تلاش مقدس بیش از هر چیز به قیام و انقلاب مقدس جمهوری اسلامی ایران تأسی می جویند بی تردید، ملت مسلمان و انقلابی ایران اسلامی با درک عمیق شرایط موجود با گامهای پولادین مردان و زنان روزه دار قداستی صدچندان به آن بخشیده و عزم راسخ خود را در پایبندی به آرمان های امام راحل(ره) و مبارزه با ددمنشی های رژیم غاصب به منصه ظهور خواهد گذاشت و با فریادهای مستحکم، آزادی قدس شریف را از چنگال خونین سفاکان جنایتکار سر خواهد داد.

براستی روز قدس، روز تجلی حضور با شکوه امت پیامبر اعظم (ص) و آزادیخواهان و ظلم‌ستیزان عالم است و طنین شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، عزم و اراده جامعه بشری را برای رهایی سرزمین مقدس فلسطین از چنگال اشغالگران و جنایتکاران به نمایش خواهد گذارد و فریاد خشم و کینه مجاهدان و آزادیخواهان مسلمان و جبهه مقاومت اسلامی، ناقوس مرگ و نابودی رژیم صهیونیستی را رسا‌تر از همیشه به گوش جهانیان خواهد رساند.

تمامی مردم عشایر و بسیجیان عشایر وآحاد مردم  به همراه خانواده، همچون همیشه شورآفرین و پیشرو حضور مردم مسلمان در عرصه های مختلف بوده و امسال نیز در راهپیمایی روز جهانی قدس، با توکل به خدا با حرکت خود، از همیشه شاداب تر، عازم تر، جازم ترو فعالتر اثبات خواهند نمود که به فرموده مولایمان امام خامنه ای ( مدظله العالی )می توان و می باید در مقابل سلطه بیگانگان و سلطه جویان ایستاد. و انشاء الله با بصیرت افزون و حرکت کوبنده بار دیگر آمادگی همه جانبه خود را به رخ جهانیان خواهد کشید و دشمنان را مایوس تر و درمانده تر از هر زمان دیگر خواهند نمود . به امید روزی که آزادی قدس شریف و پیروزی امت اسلام بر مستکبرین را نظاره گر باشیم . سازمان بسیج عشایر آذربایجانشرقی رمضان ۱۳۹۵

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات